O mnie

natural face lifting Alina

Cześć nazywam się Alina Korytkowska znana na SM jako @natural.facelifting gdzie pokazuje trening mięśni twarzy oraz zarażam pasją! Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Medycznej gdzie uzyskałam dyplom masażysty oraz sportowcem z krwi i kości! 

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu synchronicznym oraz wioślarstwie, które uprawiam na najwyższym poziomie reprezentując Polskę na zawodach międzynarodowych. Swoje  ponad 10 letnie Doświadczenie w masażu zdobywałam pracując w ośrodkach sportu i rekreacji w współpracy z sportowcami jak i również w salonach SPA i gabinetach kosmetycznych oraz na wielu szkoleniach z technik masażu ciała, akupunktury twarzy, kinesiotapingu twrzy, masaży twarzy . Moją specjalizacją od kilku lat jest masaż twarzy oraz Face Fitness czyli siłownia dla mięśni twarzy.

Interesuje mnie holistyczne podejście do całego organizmu od treningu mięśni ciała po regenerację, odżywienie i medycynę Chińską. Wiem, że całościowe podejście do naszego ciała jak i duszy ma realny wpływ na stan naszego samopoczucia. 

Pomagam kobietom odkryć swoje wewnętrzne jak i zewnętrzne piękno, uwierzyć w siebie. Uczę jak mogą cofnąć oznaki upływającego czasu, zachować urodę i zachować promienny wygląd.

Prowadzę szkolenia i wykłady dla osób z branży kosmetycznej, jak i osób które dopiero  chcą zacząć profesjonalnie masować twarze w gabinetach.  

Prowadzę szkolenia i warsztaty z automasażu twarzy, kinesiotapingu i treningu mięśni twarzy dla firm i osób fizycznych. 


Studia ukończyłam na kierunku Zdrowie Publiczne i od ponad 10 lat interesują mnie tematy związane z programami kampanii społecznym promujących aktywny i zdrowy styl życia. Chętnie biorę udział w akcjach pomagającym innym i angażuje się w pomoc drugiemu człowiekowi. 

Największą radością jest dla mnie dzielenie się wiedzą i uśmiechem z innymi ludźmi. Jestem aktywnym sportowcem, który lubi ruch i aktywnie spędzać czas, wtedy czuje połącznie z samą sobą i mogę tworzyć nowe. 

Współpraca

Zależy mi na naturalnym i prawdziwym podejściu do drugiego człowieka. Pragnę stworzyć  wartościową przestrzeni dla kobiet, która pomoże im się rozwijać i uwierzyć w siebie oraz wspierać. Jestem otwarta na współprace które będą w zgodzie z moim podejściem. 


X