Warsztaty dla firm

Nie masz pomysłu na zorganizowanie zajęć kreatywnych dla Twojego zespołu ? Świetnie trafiłeś/aś !

Nasze warsztaty to doskonała okazja do integracji zespołu, zadbania o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników oraz wspierania ich rozwoju osobistego. Warsztaty automasażu twarzy czy facefitness (trening mięśni twarzy) to doskonały sposób nie tylko na świetnie spędzony wspólnie czas, ale również na poprawę samopoczucia i redukcję stresu.

Prowadzimy warsztaty stacjonarne zarówno dla osób prywatnych (np. wieczory panieńskie, urodziny, wyjazdy wellbeing), jak i dla firm i korporacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu warsztatów – we własnym zakresie oraz na zaproszenie firm. Specjalizujemy się zarówno w prowadzeniu warsztatów dla małych grup oraz bardzo dużych (do 100 osób i więcej). Warsztaty prowadzi Alina Korytkowska, znana jako @natural.facelifting. Jeśli jesteś ciekawy/a jak wyglądają takie warsztaty – zajrzyj na nasz IG @akademia_naturalfacelifting.

Tematyka warsztatów:

– automasaż twarzy na sucho/z olejkiem + masażer punktowy

– automasaż twarzy z olejkiem/na sucho + kinesiotaping estetyczny twarzy

– automasaż twarzy z olejkiem + płytka Gua Sha

– gimnastyka twarzy, tzw. FaceFitness + piłeczki sensoryczne + kinesiotaping estetyczny twarzy

– automasaż twarzy + drenaż limfatyczny szczoteczką do masażu twarzy

– indywidualna kompozycja dopasowana do potrzeb klienta

Do każdego z ww tematów przeprowadzony zostanie wykład celem zaznajomienia uczestników z tematyką masażu twarzy, podstawą anatomii twarzy, wskazaniami oraz przeciwwskazaniami do automasażu twarzy.

Propozycja warsztatów:

– biurowe (np. 1 lub 2-godzinne)

– okazjonalne (np. urodziny, wieczór panieński)

– eventy firmowe

– w formie wykładu/prelekcje (tematyka wykładu do ustalenia)

Cena warsztatów uzależniona jest m.in. od dojazdu (na terenie Warszawy lub na terenie Polski), czasu trwania warsztatu, charakteru warsztatu, konieczności przygotowania materiałów szkoleniowych oraz od ilości uczestników.

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty dla Twojej firmy, to zapraszamy do kontaktu: warsztaty.naturalfacelifting@gmail.com

Opinie

5/5
Ogromną zaletą szkoleń w natural.facelifting są małe grupy co przekłada się na indywidualne podejście:) Byłam na dwóch i czekam na więcej 💪 Mnóstwo praktyki, duża dawka wiedzy, intensywny czas ale zdecydowanie warto! To ile serducha wkłada we wszystko Alina sprawiło, ze ze szkolenia sama wyszłam ze łzami w oczach z przypływu pozytywnych emocji, ekscytacji i ciężkiej pracy! Z czystym sumieniem zachęcam wszystkich do szkoleń
5/5
Dziekuje za wspaniałe profesjonalne przeprowadzenie szkolenia z zakresu kobido🔥przekażę ie wiedzy było w formie wyczerpującej i zrozumiałej ☺️ Pani Alina zachwyciła mnie swoją wiedzą,indywidualnym podejściem do kursanta oraz mega mega dobra i pozytywna energia ❤️dziękuje 😘 Napewno wrócę na szkolenia do Pani Aliny w innej dziedzinie masażu💗💫
5/5
Kochane, szczerze polecam szkolenie z masażu Kobido . Weekendowe szkolenie było prowadzone przez wspaniałą Alinę, która przekazała nam swoją ogromną wiedzę i pasje do masażu twarzy. Wszystkie techniki i kroki były dokładnie tłumaczone, dlatego każdy zrozumie sekret masażu Kobido. Bez wahania poszłabym jeszcze raz na takie szkolenie!
X